Перші старти легкоатлетів – успіхи наших юних спорсменів

Дата: 14.05.2021 16:25

Сім місяців в області не було змагань з легкої атлетики… І ось – пройшли. Накінець-то… Я все годував дітей зі своєї групи обіцянками: ось-ось поїдемо… Та пандемія сплутувала всі карти… Вчора. Чернігів. Командний Чемпіонат області.

Наш колектив Коропської ДЮСШа відділу освіти громади - з 13-ти чоловік - з радістю зустрівся з красенем Черніговом. Зміни, що відбуваються в місті – вражають!

Стадіон – бігом заявляю дітей. І на старт – 100 метрів, наш вид змагань. В нас багато зовсім малих дітей, їм треба все роз’яснити та показати.

Труднощів у проведенні стартів додало те, що паралельно проводилось двоє змагань: Командний чемпіонат області та змагання для дітей «Хто ти, майбутній Олімпієць?». І бракувало помічників суддів – нема студентів вишів.

Як виступили ми?

Очікувано чемпіонкою на 100 метрів серед дівчат 2004-05 р.н. стала Саша Жук. 12,8 проти вітру, перший старт – відмінний результат!

Вітаємо нашу легкоатлетичну зірочку – і чекаємо Командного чемпіонату України – у Львові.

А ось перемога Сергія Медведя – це справжня несподіванка. 12,6 – і перше місце серед юнаків 2006 р.н. і молодших!

А яка молодчинка Вероніка Харченко! Третє місце серед 60-ти конкуренток – 14,1!

І в естафеті 4х100 м – там змагались дорослі разом з юнками – Коропщина третя в області. Вперше призери естафети! Склад команди: Вероніка Харченко, Наталія Бондаренко, Таня Бабич, Саша Жук

Про виступ решти учасників розповім пізніше, коли будуть протоколи на обласних сайтах! Та вже відзначу Таню Бабич, яка добре виступила на 400 м і була одним з ключових гравців у естафеті!

В складі команди також були: Саша Удалова, Наташа Бондаренко, Софія Заїка, Діана Ільїна, Маша Величко, Маргарита Бловацька, Максим Шевченко, Настя Ларченко, Катя Коток.

Приємно, що відразу після змагань нам зателефонував Володимир Куніцин – привітав чемпіонів.

Так вийшло, що на стадіоні був Олег Курбанов – вболівав і нагородив дітей, тому що офіційної церемонії ми не чекали – поспішали додому…

Отже, перші старти легкоатлетів позаду.

Є в нас два чемпіони: Саша Жук та Сергій Медведь.

Є призери: Вероніка Харченко та естафетна команда.

Готуємось до нових стартів.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»