Прийняття Військової присяги - важливий крок становлення кожного як захисника, як свідомого громадянина

Дата: 13.05.2021 18:50

Фото без описуСьогодні військовозобов'язані, що прибули на збори територіальної оборони Новгород-Сіверського району склали присягу на вірність Українському народові.

Про це інформує офіційний сайт Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

Усвідомлюючи важливість відповідальності за обраний шлях, резервісти давали клятву на вірність народу України та державі. Звучали прості, але сповнені глибокого змісту слова. Це день залишиться в їх пам’яті на все життя.

В урочистому заході взяли участь керівництво Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, Новгород-Сіверської районної та міської рад.

«Сьогодні перед лицем своїх побратимів Ви дали присягу бути вірними захисниками Української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи та територіальної цілісності, а це велика відповідальність, адже ми позбавлені ілюзії стосовно того, що хтось крім нас захищатиме нашу землю і наших дітей», -

наголосив голова районної державної адміністрації Тарас Молочко, звертаючись до захисників України.

Ритуал Військової присяги є святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Це не просто урочистий ритуал, а важливий крок становлення кожного як захисника, як свідомого громадянина.