До базового табору територіальної оборони вирушили резервісти Коропщини

Дата: 12.05.2021 15:50

Фото без описуСьогодні з першими променями сонця розпочався їхній двотижневий шлях бойової виучки - планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони.

Участь у цих зборах візьмуть 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

Базові табори розміщуються в межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Корюківського, нашого Новгород-Сіверського району та в місті Чернігові.

Чимало резервістів уже були на зборах 2018-го року, тому на них чекає додаткове відпрацювання знань і навичок.

Проте, будуть і ті, хто навчатимуться вперше.

Серед них - Михайло ЧМИР із Рождественського. Відвідати подібний вишкіл педагог-організатор Рождественської школи хотів уже давно, але раніше не мав такої можливості. Вирушаючи на збори, очікує здобути нові знання та уміння.

Михайло Чмир

Вперше у навчальних зборах із територіальної оборони бере участь і Анатолій КРАВЧЕНКО з Нехаївки. Каже, під час служби в армії поклявся на вірність Україні. А тому збори з ТрО – почесний обов’язок для нього.

Анатолій Кравченко

Резервісти п’яти громад - Коропської, Понорницької, Семенівської,  Новгород-Сіверської й Бахмацької – будуть об’єднані спільним осередком територіальної оборони. Навчальні збори згуртують їх у злагоджений підрозділ.

Проведення планових зборів резервістів збройних сил - звична практика у багатьох країнах. Такі збори гуртують, вчать діяти в надзвичайних ситуаціях, готують до оборони рідної території.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради