Новий постачальник балонного газу починає роботу в області

Дата: 07.05.2021 17:00

Фото без описуПолтавське товариство «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ» обіцяє стабільне і планомірне постачання газу населенню.

За повідомленням ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ», працювати на Чернігівщині товариство почало з кінця минулого місяця. До кінця травня будуть налагоджені маршрути по всіх районах області.

Як анонсує товариство, один 17-кілограмовий балон скрапленого газу (35 літрів) коштуватиме 550 гривень.

За кожною громадою області  закріплені регіональні менеджери ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ». Від громад визначені відповідальні за зв’язок із ними посадові особи.  У нашій громаді це заступник селищного голови Наталія Басанець. Разом вони  вирішуватимуть організаційні питання, пов’язані з реалізацією газу  та налагодженням маршрутів постачання.

Балонний газ на Чернігівщині зник через те, що єдиний його постачальник − ТОВ «Харківрегіонгаз» − припинив таку діяльність.

Без балонного газу залишилася вся Чернігівщина, зокрема  близько 65% жителів нашої громади, в оселі яких не підведений газ.

У зверненнях до селищної ради люди просили якось розв'язати цю проблему. Із відповідним проханням селищний голова Володимир Куніцини звертався до керівниці обласної держадміністрації Анни Коваленко.

Протягом періоду без газу ОДА шукала нового постачальника. І знайшла.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю

фото - ілюстративне