Шановні жителі Коропщини!

Дата: 08.05.2021 08:10

Фото без опису8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Спільно з усією європейською спільнотою ми згадуємо жертв Другої світової − найбільшої трагедії ХХ століття.

Для України ця війна стала незагойною раною, забравши життя, розтоптавши світлі плани і надії мільйонів її синів і доньок. Щороку у травневі дні ми схиляємо голови у скорботі перед пам’яттю загиблих на полі бою, спалених у концтаборах, замучених у катівнях...

Ці дні нагадують нам, що нема на цілому світі більшої цінності ніж мирне життя на своїй землі.

Сердечна вдячність ветеранам, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, вирвали рідну землю із лап ворога і здобули мирне майбутнє для майбутніх поколінь. Низький уклін солдатським вдовам і дітям війни, всім людям, які відродили наші села і міста із пекельних руїн.

Міцного здоров’я вам і довголіття, бадьорості духу, тепла й підтримки від рідних і близьких людей!

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова