Подарували радість ветеранам

Дата: 06.05.2021 17:51

Фото без описуЩирі вітання і подарунки отримали сьогодні ветерани Другої світової війни з Коропа із нагоди 9 травня. Особливою увагою й шаною в ці дні буде оточений кожен ветеран нашої громади.

Їх лишилося з нами зовсім мало – всього 11. Далеко не в усіх селах живуть люди, які брали участь у бойових діях,  які сміливо дивилися в  очі тій страшній війні…

Наймолодшому з них − Миколі Лукичу Баранцю із Атюші − 93 роки.

Найстаршій −  Софії Сергіївні Пономарчук із Карильського – 98...

У  Райгородку живуть Валентина Іванівна Голибіна і Ганна Василівна Козенко, у Вишеньках − Марія Кузьмівна Мозгова, у Нехаївці  − Петро Опанасович Величко, у Городищі − Іван Григорович Колотурський, у Лукнові – Федір Васильович Тригубенко, у Коропі − Андрій Лазарович Горовий, Іван Климович Грибач, Василь Іванович Сагань.

Двох ветеранів із Коропа сьогодні привітали  заступниця директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Алла Баранець і завідувачка відділення денного перебування Алла Шаповал.

Вони подякували Івану Климовичу та Андрію Лазаровичу за бойову та трудову звитягу, розбудову нашої держави, побажали щасливого довголіття у здоров’ї, добрі та піклуванні. Шанованим ветеранам передали вітальну листівку від голови громади Володимира Куніцина, квіти і продуктові набори, придбані за кошти місцевого бюджету селищної ради.

Ветерани раділи, дякували за увагу, щиро усміхалися і навіть обіймали гостей.

Вітання і подарунок Василю Івановичу Саганю передадуть через його доньку.

А кожному ветерану із сіл − староста або директор терцентру Олександр Лаврик.

Шануймо наших ветеранів!

Завтра, 7 травня, в Коропі відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків і братських могил.

На хвилі Десни опустять траурний вінок. На Лисій Горі перепоховають останки двох наших полеглих захисників – безіменних солдат.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю