Громаду запрошують до участі в обласному ярмарку «Що може жінка»

Дата: 05.05.2021 17:24

Фото без опису22 травня 2021 року відбудеться XIX щорічний обласний Ярмарок «Що може жінка» м. Чернігів( Алея Героїв ).

Організатором обласного Ярмарку є Громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини» за підтримки Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, Чернігівської регіональної торгово-промислової палат, Інноваційно – інформаційного центру креативної економіки «Родзинки України» та КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради.

Метою цього заходу є промоція жіночого бізнесу, розвитку і вдосконалення жіночого підприємництва та реалізація лідерського потенціалу жінок.

Запрошуємо до участі у обласному Ярмарку ініціативних, яскравих, талановитих, творчих жінок, які мають свій власний бізнес або очолюють підприємства, надають різноманітні послуги, фінансові установи, громадські організації, культурні та освітні заклади, творчих особистостей (майстринь, письменниць, художниць тощо). Також підприємства, на яких переважно працюють жінки.

Під час проведення відбудуться: бізнес-зустрічі, нетворкінг, презентації бізнесів та громад, арт простори, благодійні акції, конкурси дитячих малюнків, чернігівського сувеніру та інші. Місцеві телеканали та медіа партнери щороку висвітлюють захід.

Запрошуємо стати частиною соціального проекту,який своїм проведенням звертає увагу на важливу роль жінки у житті нашого суспільства та дає можливість презентувати на широкий загал свої досягнення!

Реєстрація:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-cUWR468RVmSa67aADylrVHtrgM3v_ooU3yISfdVPW2-Nzw/viewform

Просимо засвідчити свою участь до 10 травня 2021 року (останній термін), щоб ваша інформація увійшла в каталог.

З повагою - Олена Рогова,
керівниця інноваційно-інформаційного центру

Креативної економіки «Родзинки України»
+38(097)918-58-66