Великодні обряди під час карантину: як це буде?

Дата: 27.04.2021 17:02

Фото без описуНаближається Великоднє свято. Але триває карантин, тож, відповідно до Протоколу №15 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.04.2021 року, під час Великодніх обрядів діятимуть ряд правил.

Коропський сектор поліцейської діяльності №2 Новгород-Сіверського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області звертає увагу на необхідності дотримання цих правил.

Відстані: буде встановлене обмеження на перебування у храмах під час здійснення богослужінь за участі не більш однієї особи на 4 м2 площі будівлі, та дистанції між вірянами на вулиці не менше 1,5 м.

Маски чи респіратори: перебувати у храмі та біля храму можна буде тільки в засобах індивідуального захисту;

Провітрювання: у храмах повинен бути забезпечений повітряний обмін.

Освячення кошиків на вулиці

Шановні громадяни! Рекомендуємо вам відвідувати обряд благословення та освячення кошиків лише одній людині із домогосподарства; утриматися від сімейних відвідувань друзів та родичів.

Людям поважного віку, з хронічними хворобами рекомендуємо в цей період утриматися від відвідування храмів.

Святкуйте, але бережіть себе! Не забувайте про власну безпеку. Не хворійте!