До уваги жителів населених пунктів Коропської селищної ради

Дата: 26.04.2021 16:09

Фото без описуКороп, Атюша, Пуста Гребля, Билка, Будище, Вільне, Тарасівка, Вишеньки, Городище, Придеснянське,  Карильське, Краснопілля, Лукнів, Райгородок, Жернівка, Нехаївка, Оболоння, Поліське, Риботин. Сохачі, Рижки, Рождественське, Шабалинів

З 26 квітня по 25 травня 2021 року представники громади будуть проводити опитування

Метою опитування є визначення громадської думки щодо пріоритетних послуг громади.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники громади, старости старостинських округів.

За результатами опитування будуть визначені пріоритетні послуги громади, які потребуватимуть першочергового удосконалення.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений  на офіційному сайті громади.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном 2-17-98. Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити якість послуг в нашій громаді.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

• ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
  • Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
  • Анкета заповнюється ВИКЛЮЧНО з ваших слів (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО
  • На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист Коропської селищної ради, який посвідчує його повноваження в опитуванні.

ЯКЩО:

• від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів
  • вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо)
  • інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ  2-17-98

Опитування пройде у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.