У день 35-х роковин Чорнобильської катастрофи в Коропі пройшли жалобні заходи

Дата: 26.04.2021 14:38

Фото без опису26 квітня 1986-року, коли чорнобильське полум’я несподівано розірвало нічну темряву, почався новий відлік українського часу – болісний, гіркий, печальний... Цій даті нема й не буде забуття.

Сьогодні ліквідатори аварії на ЧАЕС, працівники селищної ради на чолі із головою Володимиром Куніциним та заступником Наталією Басанець, представники установ Коропа прийшли до пам’ятного знака Героям Чорнобиля, аби віддати шану тим, хто ціною власного життя захистив людство від ядерного пекла.

Ведуча заходу Наталія Поліщук закликала всіх вшанувати пам’ять героїв-ліквідаторів хвилиною мовчання.

Учасники мітингу поклали квіти до меморіалу, а після цього – вирушили до Свято-Успенського храму, де отець Нектарій відслужив панахиду за жертвами страшної Чернобильської трагедії.

Заходи з нагоди річниці Чорнобильської трагедії пройшли сьогодні і в старостинських округах нашої громади.

10 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС виплачена матеріальна допомога на суму 3 тисячі гривень. Ще четверо ліквідаторів отримали пільги на медичне обслуговування (безкоштовні ліки, зубопротезування) на суму .2 900 гривень.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради