Відбулась сесія селищної ради

Дата: 23.04.2021 22:40

Фото без описуСьогодні, 23 квітня, пройшло засідання сьомої сесії восьмого скликання, яке провів селищний голова Володимир Куніцин. Під час роботи депутати ухвалили 190 рішень (із них 158 земельних). А попередньо, у середу, всі питання були опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій. Призначення старости Лукнівського старостинського округу, Нові послуги ЦНАПу, бюджет, майно, зміни до плану соцеконому та земля – переважно такою була сьогоднішня сесійна тематика.

Питання про ЦНАП

Депутати надали згоду на організацію співробітництва з Понорницькою для спільного утримання  нашого Центру надання адміністративних послуг, який працює для жителів двох громад. Тепер Коропський селищний голова надішле Понорницькому колезі пропозицію про початок переговорів про спільне фінансування ЦНАПу

До речі, відповідно до рішення сьогоднішньої сесії, кількість послуг ЦНАПу збільшилася ще на 5. Відтепер тут зможуть  видати паспорт прив’язки тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності; внести зміни до нього чи продовжити дію; погодити технічну документацію із землеустрою; внести зміни до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Відтак всіх послуг в арсеналі ЦНАПу тепер 124.

План соцеконому: нові проєкти

План соціально-економічного розвитку громади на 2021-й рік доповнили такими пунктами:

• придбання апарату штучної вентиляції легень для лікарні;
  •  завершення реконструкції водопроводу по вулиці Вознесенській у Коропі;.
  •  створення центру безпеки громадян (виготовлення проектно-кошторисної документації, село Атюша).

У планах – ще одне службове житло лікарю

Внесені зміни до Програми забезпечення службовим житлом лікарів закладів охорони здоров’я Коропської селищної ради на 2021 рік. Її фінансове забезпечення збільшили на 340 тисяч. У цьому році буде придбана друга службова квартира для медпрацівника.

Депутати підтримали зміни до інших чинних програм та затвердили нові:

• Програму забезпечення пожежної безпеки на території Коропської селищної ради на 2021-2027 роки (із фінансовим забезпеченням на 7 років - 1 млн 618 тисяч;  у 2021 – 324 тисячі);
  • Програму «Територіальна оборона» на 2021 рік (20 тисяч гривень);
  • Програму виготовлення Генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій Коропської селищної ради у 2021 році (40 тисяч гривень).

Фінанси

Виділені асигнування за рахунок вільного залишку бюджетних коштів. Крім зазначеного вище:

• 73 тисячі 163 гривні – на співфінансування проєкту «Облаштування зали засідань Коропської селищної ради» (цей проєкт допоможе реалізувати Програма DOBRE)
  • 30 тисяч гривень – на забезпечення доступності Карильської амбулаторії для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення

Староста Лукнова – Володимир Самодєлок

На посаду старости Лукнівського старостинського округу затвердили Володимира Васильовича Самодєлка. Володимира Васильовича ввели до складу виконкому; поклали обов’язки ведення погосподарського обліку та вчинення нотаріальних дій

Розглянули інші кадрові питання, блок земельних питань та питання передачі майна:

• трудовому архіву – техніки та меблів;
  • радіоорганізації «Короп ФМ» – комп’ютерного обладнання та обладнання для звукозапису;
  • обладнання у відділ освіти; відділ культури та туризму, КП «Благоустрій», ІТЦ «Космос»;

На завершення депутати підтримали звернення до Чернігівської обласної ради щодо необхідності розроблення та прийняття Чернігівською обласною радою Програми «Питна вода», спрямованої на забезпечення населення якісною питною водою. Пропозицію цього звернення вніс депутат Ігор Вегера.

Всі сьогоднішні рішення будуть опубліковані на сайті Коропської селищної ради в розділі «Офіційні документи».

Депутати будуть навчатися

Після розгляду всіх рішень селищний голова Володимир Куніцин повідомив сьогоднішню новину: наша громада відібрана для навчання депутатів, яке організовує Програма «U-LEAD з Європою». Перші заняття будуть у травні. Триватиме навчання обранців близько чотирьох місяців.г

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю