Коропська громада отримала планшети в рамках співпраці з  Програмою DOBRE

Дата: 16.04.2021 13:59

Ці гаджети потрібні для реалізації компоненту «Удосконалення послуг місцевого самоврядування», а саме − опитування жителів громади про якість надання послуг (соціальних, освітніх, послуг сфери жкг − водопостачання, поводження з твердими побутовими відходами, освітлення тощо).

на фото: начальник відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку Юлія Прохоренко
та головний спеціаліст відділу організаційної роботи Юрій Яцечко із планшетами від Програми DOBRE

Таке опитування у квітні-травні проведуть працівники селищної ради, які попередньою пройшли спеціальне навчання. На території всієї громади планується анонімно опитати орієнтовно 400 домогосподарств, що випадково відібрані за встановленою формулою.

Процес опитування пройде за допомогою ІТ-системи «DOBRE.Pytannya», яку розробив партнер Програми DOBRE − українська технологічна громадська організація Social Boost.

На кожен планшет встановлюється спеціальний додаток,  що може збирати дані опитувань без підключення до мережі. Це актуально для місць без інтернет-покриття.

Програма автоматично узагальнює дані та показує результати як у всій громаді, так і по окремому селу. Відтак  опитування допоможе правдиво визначити послуги, пріоритетні для жителів громади.

Після цього:

- із широким залученням громадськості будуть розроблені плани вдосконалення пріоритетних послуг (Service Delivery Improvement Plan (SDIP).

- за фінансової підтримки Програми DOBRE в громаді втілиться пріоритетний проєкт вдосконалення послуги.

Усі гаджети, надані Програмою DOBRE, залишаться у нас.  Ще один, п’ятий планшет, у рамках співфінансування гранту придбала громада. Ці планшети ми будемо використовувати ще й для повторного визначення думки громадян та для інших потреб громади.

Будь ласка, долучайтеся до опитування, що невдовзі розпочнеться!
Ваша думка допоможе ухвалити рішення, що покращить якість надання послуг.

Планшети надані в рамках проєкту «Закупівля планшетних ПК з метою проведення опитування громадян щодо якості послуг» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради