На кладовищах Коропа почали пиляти старі дерева

Дата: 08.04.2021 17:14

Фото без описуАварійні дерева на кладовищі – проблема досить серйозна. Це загроза для людей, які відвідують могили рідних; небезпека руйнування пам’ятників… Люди звертаються, щоб дерева прибрали.

Днями на звернення коропчанки видалили старий аварійний клен на Спаському кладовищі в Коропі, що поряд із Центральним. Сьогодні прибрали ще й тополю поряд. І останню тополю із небезпечного «тріо» спиляють теж.

Над непростим завданням трудяться працівники ФОП Хрущ О.М. із Мени.

Сьогодні «верхолазів» можна було побачити на Центральному кладовищі – спилювали стару березу.

Звичайно, аварійні дерева − проблема всієї громади, не тільки Коропа.

Складна ситуація біля центральної лікарні – 12 сосен і одну березу знищив шестизубий короїд. Тепер ці дерева загрожують випадковим перехожим, можуть упасти на лінію електропередачі чи привалити зупинку.

І таких прикладів багато.

Селищний голова Володимир Куніцин  вважає, що потрібно скласти перелік таких аварійних дерев у нашій громаді й за можливості спилювати їх.

Робота з видалення дерев важка, можна сказати, «ювелірна». Особливо на кладовищі − треба не просто спиляти, а щоб жодна гілка не впала на пам’ятники. Тому робити це повинні люди, які спеціалізуються на видаленні аварійних дерев. Їхня робота не дешева. Приміром, спиляти клен коштує 8 тисяч гривень, а 4 дерева на кладовищах, про які йде мова в цій замітці – усі 20 тисяч.

Але робити це треба, іншого виходу нема.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради