У педагогічній родині стало більше спеціалістів вищої категорії та старших учителів

Дата: 07.04.2021 15:26

Фото без описуЗасідання атестаційної комісії відділу освіти Коропської селищної ради пройшло в режимі онлайн учора, 6 квітня. Члени комісії оцінили роботу 28-ми вчителів, двох заступників директорів та чотирьох директорів.

Атестаційна комісія оцінила діяльність педагогів з огляду на рівень теоретичної, методичної та професійної компетентності, глибину і якість навчальних досягнень учнів, використання оптимальних форм і методів на уроках та в позакласній роботі, методичну активність, видавничу діяльність, підготовку переможців ІІ та ІІІ турів учнівських олімпіад за останні п’ять років.

За результатами:

• шістьом педагогам присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»;
  • шістьом  −  педагогічне звання «старший учитель»;
  • 16-м педагогам встановлена відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
  • з них трьом педагогам встановлена відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель».

Також атестовані на відповідність займаній посаді два заступники директорів та чотири директори закладів загальної середньої освіти

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради