Знайомство з Програмою «Жінки-лідерки» в рамках DOBRE

Дата: 06.04.2021 18:41

Фото без описуПочалася робота нашої громади з новим компонентом Програми DOBRE. Сьогодні керівники відділів і секторів селищної ради взяли участь в онлайн-зустрічі із регіональною координаторкою Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмилою Красницькою і консультанткою з гендерно орієнтованого бюджетування Юлією Малько.

Після знайомства з командою нашої громади пані Людмила та пані Юлія  представили Програму «Жінки-лідерки», та анонсували подальшу роботу.

А складатиметься вона із кількох розділів:

1. Академія Жіночого Лідерства (спільно з Українським Жіночим Фондом).  АЖЛ допоможе посилити участь жінок у житті громади; надати жінкам можливості для професійного й особистісного розвитку, а після завершення навчання – втілити проєкт, що покращив би життя жінок.

До речі, на навчання в Академії Жіночого Лідерства зареєструвалися 10 представниць нашої громади.

1. Гендерно орієнтоване бюджетування (ГОБ). Цей розділ складатиметься із комплексної оцінки гендерної рівності в громаді, формування робочої групи, складання Плану реалізації гендерної політики на місцевому рівні. Його мета  − максимально врахувати потреби різних груп населення.

Учасники онлайн-зустрічі обговорили актуальність цих тем і спланували подальші кроки.

Гендерний компонент тісно пов’язаний з іншими компонентами DOBRE («Стратегічне планування», «Місцевий економічний розвиток» тощо). Точніше, майже всі компоненти DOBRE пронизані гендерною складовою. Але саме цей повністю присвячений потребам різних категорій людей, які живуть у громаді.

Сьогоднішня онлайн-зустріч пройшла у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради