Дата: 24.03.2021 15:20

Коропська селищна рада, відповідно до рішення 6 сесії селищної ради 8 скликання  від 19.03.2021 року №591 «Про затвердження Програми по створенню сприятливих умов для посадки (висадки) пасажирів, які користуються послугами пасажирського автомобільного транспорту на території  Коропської територіальної громади на 2021 рік» пропонує фізичним та юридичним особам взяти участь у конкурсі з визначення отримувача бюджетних коштів для виконання Програми  по створенню сприятливих умов для посадки  (висадки) пасажирів, які користуються послугами пасажирського автомобільного транспорту на території  Коропської територіальної громади на 2021 рік.

1. Умови конкурсу: учасниками конкурсу можуть бути підприємства, установи, фізичні особи підприємці, які мають у власності в смт Короп по вул. Горького або Чернігівській   приміщення, що забезпечене опаленням, електроживленням, достатньою (не менше 20-ти) кількістю місць для сидіння пасажирів та відокремленими місцями для роботи касирів.
  2. Збір пропозицій на участь у конкурсі буде здійснюватись протягом 5-ти робочих днів з дня оголошення конкурсу.
  3. Пропозиції надавати у письмовому вигляді на адресу Коропської селищної ради: смт Короп вул. Горького, буд. 9 або в електронному вигляді на електронну адресу – kpselrada@ukr.net.
  4. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсної комісії: 02 квітня 2021 року об 11:00 годин, за адресою смт Короп, вул. Горького, буд.9, приміщення Коропської селищної ради, кабінет №26.
  5. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 2-11-05.

Конкурсна комісія