Сьогодні любителі волейболу отримували свою дозу адреналіну у Глухові

Дата: 20.03.2021 22:28

Фото без описуСьогодні любителі волейболу отримували свою дозу адреналіну у Глухові

Там пройшов цікавий та емоційний турнір на призи міського голови Надії Вайло.

Розвеселили назви деяких команд.

Та спочатку наведу підсумкову таблицю:
1. Bliss м.Суми
2. ВК ви.К.Реви м. Глухів
3. Дружба
4. Короп
5. Скажені кобилиці м.Суми
6. ВК Веригіно м.Глухів.

Телефоную ввечері Вероніці Тарасенко – вона там була і знає все.

- Турнір класний, – втомленим голосом ділиться враженнями організатор жіночого волейболу Коропщини – тільки грали ми без замін, тож важко. В групі спочатку переграли 2:0 ВК Веригіно – в нас все виходило. Потім провели супер матч – проти Сум – майбутніх переможців. Поступилися кілька м’ячів.

А ось в матчі за третє місце не було свіжості: дві гри підряд… без заміни.

- А чому без замін?

- Не змогли більше зібрати гравців… В минулому році – коли ми в школі тренувались – стільки людей ходило. А в спорткомплекс чомусь так не ходять. Вчора на заняття прийшло тільки 7 гравців – це разом з хлопцями. Як тут пограєш?

- Хто був кращим в команді?

- Без сумніву – кращим був Сергій Миколайович. Я про Жованика. По-перше – він привіз нас. І весь турнір підказував, вносив корективи. Їхали додому – зробив аналіз по кожному гравцю, всі наші дії розібрав до дрібниць. Більш того – він і Дружбі допоміг… А взагалі – його всі знають і дуже поважають!

З дівчат відзначу Марину Головач, Юлю Якименко, Віку Колесник, дівчинку з Кролевця, яка нам допомагала…

До речі, організація змагань – супер! Чай, кофе, печення… Нагороди всім без виключення командам. Двоє суддів, два табла.

Коли команда їхала додому, кролевчанка запитала в Жованика:

- А яке ви маєте відношення до волейболу, що так допомагаєте всім?

- Є такі люди, які не мають ніякого відношення, а просто хочуть – і роблять справу – відповів Сергій Миколайович.

Володимир Лучко,
начальник відділу сім’ї, молоді та спорту

«Коропщина спортивна»