Чемпіонат Коропської громади з футзалу. Перша ліга. Група «В»

Дата: 22.03.2021 08:20

Фото без описуКороп ЗОШ – Легіон АТО Борзна 2:7
Білі роси – Спиртовик Криски 6:3
Короп ЗОШ – Спиртовик 0:7
Легіон АТО – Білі роси 3:4
Короп ЗОШ – Білі роси 1:10
Спиртовик – Легіон АТО 5:11

1. Білі роси – 9
2. Легіон АТО – 6
3. Спиртовик Криски – 3
4. Короп ЗОШ – 0

Ще і ще раз переконався, якими цікавими можуть бути змагання, де всі свої. А такою є Перша ліга.

Сьогодні випадали із загальної обойми тільки коропські школярі. Та їм ще рано змагатись з такими вмілими суперниками. Хлопцям ще й бракувало ігрової дисципліни – можливо, через відсутність тренера – Максим Чуприна захворів. Зі шкільної команди відзначу Ярослава Лаврика, Максима Прохоренка, Олега Ложечку.

А решта команд грали приблизно на рівних. Та все ж…

На жаль, вибув із змагань «Спиртовик». Стільки пов’язано із цією легендарною футбольною назвою. Були перемоги, участь в обласних стартах. І гру сьогодні показали крисківчани вмілу – та суперники сильні. Лідери Крисок – Сергій Надточій та Сергій Деменко.

А якою була гра за перше місце!!!

Дві рівні команди – Білі роси та Легіон АТО. Високі швидкості, майстерність. Це була не тільки дуель команд. Це була дуель лідерів. Яскравих лідерів: Руслана Шостака та Юрія Гончарова.

Білі роси… Жаль, що за команду не могли грати Андрій Пасічник та Денис Селянський – заграні у Вищій лізі. А так – приємно глянути. Лідер – Юра Гончаров. Із задоволенням спостерігав за діями цього розумного, технічного футболіста. Він тонко розуміє гру, вміє віддати ювелірний пас… Він вміє все. Вчергове жалію, що Юрій Вікторович не став професійним футболістом – талант, які народжуються рідко.

Гарно зіграли Женя Батуренко, Сергій Хабенко.

Окремо про воротаря. На останньому рубежі стояв Андрій Нацик. Звик до нього як до майстра гри в полі, а тут – в рамці. Та не підвів, в першій грі втягувався в нову роль, а далі – такі сейви, така впевненість!

Приємно, що досить вміло грали 48-ми річні Іван Батуренко та Валентин Ірха. Гри не псували – це точно. А старались як!

Про Борзну. Багато читав про Руслана Шостака – і хотілось побачити гравця на власні очі. Дійсно – майстер. Швидкий, з неповторною, якоюсь м’якою технікою. Майстер удару та пасу. Лідер. Кращий.

І команда Легіон АТО сильна, зіграна, вміла. Відзначу ще Юрія Івахно.

Попереду – фінали.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»