Робоча зустріч з представниками Менського місцевого центру НБВПД

Дата: 18.03.2021 16:01

Фото без опису17 березня 2021 року  в приміщенні відділу Коропського бюро правової допомоги відбулась робоча зустріч начальника Коропського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Світлани Вандоляк з начальниками відділів Менського місцевого центру НБВПД Андрієм Лук’яненко та Аліною Федорченко з участю начальника відділу Коропського БПД Дарини Мальцевої.

В ході зустрічі були обговорені питання волонтерської діяльності в пробації, залучення волонтерів до виховної роботи, контролю, нагляду та мотивації людини до змін; питання переваг пробації для громади та суспільства в порівнянні з ув’язненням правопорушника.

Також під час спілкування Світлана Вандоляк відмітила, що можливість постійних консультацій суб’єктів пробації  представником безоплатної правової допомоги дає змогу підобліковим Коропського районного сектору постійно отримувати доступну правову допомогу та консультації з питань, що стосуються працевлаштування, сімейних відносин тощо. В результаті цих зустрічей засуджені мають можливість набагато більше дізнатись про свої права та обов’язки, бо основна проблема багатьох - це правова необізнаність.

Коропський районний сектор
філії Державної установи «Центр пробації»
в Чернігівській області