Шановні дописувачі!

Дата: 16.03.2021 09:08

Фото без описуПрес-служба повідомляє мені, що час від часу читачі  коропських сторінок Фейсбуку чекають моєї реакції на різні події. Є злободенні дописи, є конструктивні, є надумані, є провокативні, а є і замовні. На жаль, в мене нема часу постійно моніторити соціальні мережі. Є більш важливі – стратегічні питання – від яких залежить, чи отримають сотні людей завтра зарплату, чи будуть втілені в життя наші проекти і т.д. І є постійні поточні справи.

Я відкритий до спілкування – щоденно в кабінет приходять десятки людей. І десяткам читачів даю відповіді в особистих повідомленнях.

Ціную вашу активність! І пропоную бажаючим зустрічатися в кінці третьої декади місяця – за круглим столом. Відповім на будь-які запитання. Розмова віч-на-віч продуктивніша від будь-яких текстових повідомлень.

Запрошую на зустріч 26 березня, у п’ятницю, о 16-00

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова

Охочі можуть уже зараз записатися на зустріч із селищним головою за круглим столом за телефоном 2-76-79