Жительок громади запрошують на навчання в Академії Жіночого Лідерства в рамках Програми DOBRE

Дата: 12.03.2021 18:58

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради пройшла презентація «Академії жіночого лідерства» (АЖЛ). Координаторка академії Олена Панченко надала ключову інформацію та відповіла на запитання.

Виконує цей проект Український жіночий фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки USAID в рамках програми DOBRE.

Це  ініціатива, спрямована на підтримку жінок-лідерок, покращення їхніх знань та навичок для їхньої активної участі в реформі децентралізації.

Академія жіночого лідерства − це 3-денний і 2-денний онлайн-тренінги (4 години на день) протягом двох місяців, починаючи з квітня;

Що це дасть?

•  саморозвиток;
  • можливість знайти однодумиць, стати впевненішою у власних силах;
  •  обмін досвідом, мережування з іншими лідерками й випускницями АЖЛ;
  •  можливість реалізувати свої ідеї.

Після навчання в Академії учасниці зможуть подати проектні заявки та отримати грантові кошти на їхнє втілення. Сума гранту – до 3 тисяч доларів. Співфінансування не є обов’язковою умовою.

Основна цільова група проекту – жінки-лідерки, які:

• обрані в органи влади;
  •  активні представниці сфер освіти, культури, охорони здоров’я;
  •  громадські активістки;
  •  жінки-представниці бізнесу та ЗМІ;
  •  посадові особи.

У попередні роки успішновідбулися вже 20 Академій Жіночого Лідерства, які дозволили реалізувати 85 проектів у громадах України.

наприклад:

•  облаштування місць для мами з немовлям;
  • створення жіночих центрів;
  •  створення сенсорної кімнати у дитсадку;
  • облаштування зали для фітнесу;
  •  облаштування бібліотеки комп’ютерами
  • тощо

25 березня – останній день, щоб заповнити заявку на участь в Академії. Реєстрація − на сайті Українського Жіночого Фонду

Сьогоднішня зустріч проведена у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради