Наші рідні й найдорожчі, найкращі, найтурботливіші, найвідданіші мами, бабусі, дружини, сестри, доньки, подруги й співробітниці! Шановні жінки нашої Коропщини!

Дата: 08.03.2021 07:55

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня та Дня прав жінок і миру!

День 8 березня – дата багатогранна, кожен може вкласти в неї різну суть. З одного боку − це тепле й родинне свято із найпрекраснішими почуттями  й теплими привітаннями. З іншого – нагадування про тривалий шлях боротьби жінок за свої права, завдяки чому сучасна жінка може, наприклад, навчатися, працювати й брати участь у виборах.

Хай там як, але цей весняний день був і залишається черговим приводом подякувати вам, шановні жінки, за вашу багатогранність, ніжність і силу, вміння бути особливими й неповторними, однаково віддано плекати домашнє вогнище і виконувати важливі робочі обов’язки.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, всіх земних благ, прихильності долі, сонячного тепла, вічної весни й молодості! Хай у ваших оселях завжди лунає сміх, панують злагода, натхнення і любов, а в щоденних клопотах знаходиться вдосталь часу для відпочинку і гарного настрою!

Від імені апарату селищної ради, виконавчого комітету
– щиро Володимир Куніцин, Коропський селищний голова