Коропчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 15:05

Фото без описуУ ці лютневі дні в Україні проходять заходи з нагоди сьомої річниці трагічних подій на Майдані. Вся країна вшановує пам’ять героїв Небесної Сотні. Пам’ять людей, яким за свої переконання довелося віддати найдорожче − єдине і неповторне життя, а з ним усі мрії, любов, власне майбутнє.

Сьогодні в Коропі біля меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО зібралися представники органів влади й місцевого самоврядування, військовослужбовці, працівники установ селища, представники громадськості.

Після вступної мелодії «Пливе кача…» ведуча Наталія Кузьменко оголосила про відкриття урочистостей у пам’ять про Небесну Сотню – людей, яких було вбито у мирний, цивілізований час 21 століття.

− Сім років тому люди об'єдналися за свій цивілізаційний вибір, за свободу, за гідність, за пошану до людини. Події, які відбулися на Майдані, вчергове показали, до чого можуть призвести недолугі дії влади. Важко уявити, що в центрі Європи, в цивілізованій країні за свій вибір люди заплатили життям…-

з такими словами звернувся до земляків Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

Тоді, в серці нашої держави, боротьба за Україну тільки починалася. Прямо з Майдану наші патріоти змушені були йти захищати державу від зовнішнього ворога.

Голова громади наголосив: зараз, розбудовуючи Коропщину і нашу державу, всі ми повинні щоденно пам’ятати про наших воїнів, хоробрих хлопців і дівчат, які мужньо захищають нас. Пам’ятати й дякувати їм за це.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, всіх героїв-патріотів, які загинули за Україну.

До меморіалу поклали квіти.

Мітинг продовжили художні виступи. Солісти Коропського будинку культури Ірина Коротич і Сергій Катюха виконали пісню «Небесна Сотня». Ведуча заходу зачитала вірш поета із Деснянського Василя Кирилюка про ті буремні часи.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради