Закінчується строк подання заяви на списання ЄСВ для ФОП

Дата: 11.02.2021 14:40

Фото без описуГоловне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що до  закінчення строку подання заяви на списання ЄСВ залишилось лише  18 днів!

Нагадуємо, що Законом від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ було встановлено новий період, протягом якого фізичні особи - підприємці (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування), які припинили державну реєстрацію та подали до податкового органу  звітність відповідно до вимог статті 6 цього Закону, можуть звернутися до податкового органу із заявою про списання недоїмки з ЄСВ.

Фізичні особи-підприємці, які з будь-яких причин не змогли звернутися до контролюючих органів за списанням, або виконати необхідні для цього умови, можуть це зробити лише до 1 березня 2021 року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області