Творчі успіхи талановитих коропчанок

Дата: 03.02.2021 12:28

Вихованки Коропського центру дитячої та юнацької творчості Анастасія Висоцька, Яна Боровська й Аліна Пасько стали переможницями Всеукраїнських творчих конкурсів. Кожна представила особливий шедевр: Анастасія − розписаного рушника, Яна – янгола із глини, Аліна – фотографії.

За підсумками Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Анастасія ВИСОЦЬКА із гуртка «Юний митець» (керівник Наталія Лавренова) здобула диплом ІІ ступеня в номінації «Декоративний розпис, народний живопис». Її робота − «Рушник «Весняний настрій».

Диплом ІІ ступеня в номінації «Гончарство та художня кераміка» цього ж Всеукраїнського конкурсу отримала Яна БОРОВСЬКА із гуртка «Художня кераміка» (керівник Оксана Цупко) за роботу «Ангел»:

Зауважимо, що на цей конкурс були представлені аж 2090 робіт у різних номінаціях.

Аліна ПАСЬКО, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», здобула по диплому ІІ ступеня одразу в трьох номінаціях − «Портрет», «Побутові або жанрові фотографії» та «Макрофотографія». На конкурс з усієї України надійшло аж 1300 фотографій!

Щиро вітаємо! Радіємо успіхам нашої творчої молоді, зичимо подальших перемог!