Живе пам’ять про дорогого односельця, славного воїна й вірного побратима

Дата: 02.02.2021 17:40

Фото без описуУ Краснопіллі в день п’ятих роковин загибелі пом’янули земляка − захисника України Геннадія Самуся.

Серце воїна перестало битися 2 лютого 2016 року час виконання військового обов’язку в зоні проведення АТО. Група військовослужбовців, повертаючись із патрулювання території, підірвалася на ворожому вибуховому пристрої типу «розтяжка». Наш земляк, якому тоді не виповнилося ще й 23 роки, загинув на місці.

… 2 лютого, 2021 рік. У центрі села, біля меморіалу на честь молодого воїна − мітинг, де йдеться про мужність і патріотизм, доброту і працьовитість, відвагу і справедливість. Все це – про Геннадія Самуся.

Після цього сестра воїна Олена Володимирівна, його близькі люди, односельці, Коропський селищний голова Володимир Куніцин, військовий комісар Сергій Курцов, друзі, бойові побратими Геннадія зі зведеного загону повітряних сил «Дика качка» вирушили на кладовище − вклонитися могилі свого героя.

Тут, біля місця вічного спочинку молодого українця − хвилина мовчання, скупа чоловіча сльоза, і проникливі поетичні рядки про нашого захисника, написані його товаришем.

Бойові побратими Геннадія Самуся бувають тут щороку – в день його народження та в день загибелі. Кажуть, він був товариським, щирим, справжнім. Про таких говорять – «кращий із кращих». Хлопці, які вкотре приїхали пом'янути друга, попросили ніколи не забувати про ціну, яку доводиться платити за мир, спокій і волю. І пам’ятати про тих, хто Україні віддав найдорожче – своє життя.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради