Вебінар для платників податків: фахівці податкової дають відповіді на актуальні питання

Дата: 25.01.2021 14:16

Фото без описуПід час чергового вебінару, що відбувся за участі фахівців Головного управління ДПС у Чернігівській області, представників Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, фахівців Держпродспоживслужби у Чернігівській області та платників податків, слухачів ознайомили з важливими змінами, що спрямовані на підтримку бізнесу у період карантину.

Світлана Волкова, начальник управління податкових сервісів, пояснила режим роботи Центрів обслуговування платників та наголосила на перевагах користування електронними сервісами у роботі з податковими органами у період карантинних обмежень.

Людмила Гординська, заступник начальника управління - начальник відділу управління податкового адміністрування юридичних осіб, розповіла про особливості адміністрування місцевих податків і зборів у зв’язку зі змінами податкового законодавства з 1 січня 2021 року.

Заступник начальника управління по роботі  з податковим боргом Тетяна Срібна роз’яснила зміни у питаннях стягнення податкового боргу, внесені Законом України від 04.12.2020 року № 1072.

Володимир Коваль, заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту, пояснив питання застосування РРО з 1 січня 2021 року.

Подивитись запис вебінару ви можете за посиланням

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області