Оголошення Коропської селищної ради про відбір виконавців земельних торгів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

Дата: 25.01.2021 14:10

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Дані про земельні ділянки:

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди, яких може бути реалізовано на земельних торгах

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га

Цільове призначення

Кадастровий номер земельної ділянки (у разі наявності)

Коропська селищна рада

за межами с.Краснопілля

1. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

3. Умови надання пакету документів:

Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка “Для відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів” із зазначенням дати проведення відбору Виконавців.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також згоду на фінансування підготовки лотів та проведення земельних торгів.

Переможець забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель) до продажу на земельних торгах, а також проведення земельних торгів за власний рахунок на підставі відповідних договорів між організатором та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота у відповідності до абзацу 2 пункту 5 статті 136 Земельного кодексу України. Інша документація, яка може бути врахована конкурсною комісією для встановлення переваг конкурсанта у сфері земельних торгів перед іншими учасниками конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавців:

•  заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів;
  •  копії провоустановчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);
  •  інформація про сертифікованих інженерів-землевпорядників, які працюють у штатному складі або залучатимуться з метою розробки землевпорядної та землеоціночної документацій.

Усі сторінки документів, що надаються претендентом повинні бути засвідчені посадовими особами претендента відповідно до компетенції та з дотриманням норм чинного законодавства України.

5. Строк подання документації: до 25.02.2021 року, включно.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи:

Коропська селищна рада, вул.Горького, 9, смт Короп, Чернігівська область, 16200,

7. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

Коропська селищна рада, вул.Горького, 9, смт Короп, Чернігівська область
телефон для довідок: (046 56) 2-76-83
контактна особа – Дорошенко Лариса Олексіївна

8. Дата, час і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 04.03.2021 року, об 14-30, у приміщенні Коропської селищної ради,
по  вул. Горького, 9, смт Короп, Чернігівська область