Ветеран святкує 95-річчя

Дата: 20.01.2021 17:32

Фото без описуПоважний ювілей відзначає сьогодні Іван Григорович Колотурський із Городища. У селі його дуже шанують − крокуючи стежиною своєї долі, чоловік справами, звичками, стилем життя заслужив щиру людську повагу.

Сьогоднішній ювіляр – ветеран війни. В 1943 був мобілізований в армію, потім − на Далекий Схід,  пізніше був «перекинутий» на війну з Японією. Має звання старшого сержанта, десантник.

Після війни він вивчився на інженера по будівництву гідростанцій. Трудовий шлях почав у Львові, а потім повернувся до рідного краю, трудився в Коропській райспоживспілці.

Односельці говорять про Івана Григоровича як  про відданого сім’янина й працьовитого господаря.

Жителі Городища і досі пам’ятають, як із любов’ю й турботою він доглядав хвору дружину, як вивозив свою кохану в колясочці на вулицю.

Чудова сім’я Колотурських виховала прекрасного сина Володимира. Зараз він живе у столиці, створив свою сім’ю,  в якій найріднішому батьку й дідусю вдосталь тепла і любові.

Попри поважний вік, Іван Григорович вправно господарює в оселі і в дворі. Одразу навіть і не скажеш, що живе без господині. Обійстя ошатне,  гарно пофарбоване, влітку все у квітах, аж замилуєшся. А над квітами – бджоли... Божі комахи для ветерана – улюблена віддушина вже чотири десятиліття.

Навіть по фото видно, що у свої 95 Іван Григорович виглядає досить молодо. Він завжди ошатно вбраний, а вишиванка − неодмінний атрибут його святкового одягу.

Сьогодні,  в день 95-річчя, шанований ювіляр приймав гостей. За дорученням селищного голови Володимира Куніцина до ветерана з теплими поздоровленнями й подарунками завітав директор терцентру Олександр Лаврик.

Побажаймо ювілярові міцного здоров’я, життєвих сил, щасливого довголіття в добрі, любові, турботі й піклуванні!

Цієї ж святкової днини ювіляра відвідав його товариш, голова первинної ветеранської організації села Борис Личик. Борис Федорович передав другу подарунок і вітальну адресу від Організації ветеранів України Коропської селищної ради за підписом її голови Миколи Заболотного.

Фото з архіву села та надані терцентром соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)