Нараду присвятили майбутній сесії

Дата: 18.01.2021 17:24

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради пройшла  нарада Коропського селищного голови Володимира Куніцина та керівників відділів. Під час заходу визначили орієнтовну дату найближчої сесії селищної ради – 29 січня. Тож нараду присвятили підготовці до неї.

29 січня депутатам запропонують розглянути ряд земельних, майнових питань, що виникли у зв’язку з реформуванням району, прийняття районної радіоорганізації «Короп-ФМ» тощо.

Одне з ключових питань наступної сесії – затвердження старостинських округів. Зауважимо, що поки що мова йде лише про структуру. Затвердження персонального складу старост на найближчій сесії ще не буде.

Перед сесією пройдуть засідання постійних комісій селищної ради (28 січня) та виконавчого комітету (27 січня).

Крім цього на сьогоднішній нараді підняли кілька проблем: відсутність запасу дров у Шабалинівському будинку народних традицій та дозвілля; неналежний стан благоустрою на кладовищах Коропа. Перша проблема вирішена – є домовленість із керівником СЛП «Агролісгосп», дрова ось-ось завезуть. А над другою комунальні служби будуть працювати.

Сектор інформаційної діяльності отримав доручення постійно контактувати із комунальним підприємством «Вода» та оперативно повідомляти коропчанам на сайті та сторінці у Facebook про всі проблеми із водопостачанням та роботу з їхнього усунення.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради