Шабалинівці сказали, кого хочуть бачити старостою

Дата: 16.01.2021 16:53

Фото без описуНедавно змінилося виборче законодавство, що залишило в минулому вибори старост у селах. Тепер староста призначається – селищний голова вносить кандидатуру, а сесія селищної ради або затверджує, або ні. Кого ж пропонувати? До зустрічі чіткої позиції по кандидату на старосту селищний голова Володимир Куніцин ще не мав і у виборі був готовий повністю довіритися людям. Але до старости в нього важлива вимога – небайдужість до людей. Щоб не було ситуацій, коли про проблеми в селі доводиться дізнаватися із Фейсбуку, а не від старости.

Щоб зрозуміти, кого ж хочуть бачити на посаді старости люди, селищний голова почав проводити зустрічі в селах, прямо й відверто спілкуватися із жителями. Сьогодні він запитав думку шабалинівців.

Спочатку люди, які зібралися на збори,  озвучили свої пропозиції. Кандидатів вийшло чотири:

Микола Миколайович Сальнюк, до останнього часу був старостою;

Любов Іванівна Притика, яка раніше працювала бухгалтером у місцевому сільгосппідприємстві;

Юрій Михайлович Полуян, молодий житель села, водій пожежної машини;

Володимир Петрович Донець, свого часу очолював Шабалинівську сільську раду;

Кожен кандидат виступив перед односельцями, розповів про те, над чим працюватиме на посаді старости, тобто, представив «програму», а також відповів на запитання.

Лідера визначили голосуванням. Воно показало, що попереду опинилися молодь і досвід. Юрій Полуян зайняв друге місце із підтримкою 37 односельців, а перше, із 64 голосами, − Микола Сальнюк.

Тож із кандидатурою свого керманича Шабалинів визначився. Тепер, відповідно до думки людей, Володимир Миколайович запропонує депутатам селищної ради затвердити Миколу Сальнюка старостою.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради