Онлайн-зустріч із експертами DOBRE

Дата: 15.01.2021 19:19

Фото без описуПочалася участь нашої громади в Програмі DOBRE  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» − реалізація компоненту стратегічного планування. Сьогодні селищний голова Володимир Куніцин, секретар ради Михайло Мазуренко та керівники окремих структурних підрозділів працювали онлайн із представниками DOBRE. На зв’язку були  експерти зі стратегічного планування Андрій Кавунець (Вінниця), Радослав Шарлея (Познань, Польща) й програмна спеціалістка Віталіна Старчик, яка закріплена за нашою громадою.

Наша громада має затверджену Стратегію до 2027 року. Перед зустріччю експерти оцінили її на відповідність Програмі DOBRE, а сьогодні вказали на те, що важливо буде допрацювати. Після цього узгодили персональний склад Групи стратегічного планування – людей, які працюватимуть над удосконаленням Стратегії.

Вже на початку лютого відбудеться перша офлайн-зустріч із представником програми. Знайомитися із Коропською громадою приїде Андрій Кавунець, а згодом і польський експерт Радослав Шарлея. Будуть візити експертів у населені пункти громади, опитування, спілкування.

Чекаємо. Про все розповідатимемо!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради