До нових творчих здобутків у 2021-му році готові!

Дата: 30.12.2020 08:03

Фото без описуРадісні, наче подарунки «під ялиночку», підсумки проведення різних творчих конкурсів, участь у яких брали вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Маємо перемоги!

Максим Петренко за роботу «Стоп COVID» здобув диплом ІІІ ступеня в обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки.

Вітаємо й наших призерів обласної виставки-конкурсу з мистецтва оригамі:

Денис Ложечка (керівник Н.Циганок) −  здобув  диплом ІІ ступеня за роботу «Гітари» (молодша вікова категорія);

Альона Леденко (керівник Н.Циганок) −  диплом ІІІ ступеня за роботу «Змія» (середня вікова категорія);

Мають наші юні дарування здобутки і в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

Анастасія Черебило −  за роботу «Біплан «Гуппі» (керівник Р.Черебило);

Єлизавета Мороз −  за роботу «Ваза з квітами» (керівник Н.Циганок).

А як же без наших хореографів?

Танцювальний колектив «Алькор» Коропського ЦДтаЮТ успішно виступив у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі «Перлина України» (м. Дніпро). Результат − ІІІ місце в номінації «Хореографічний жанр. «Children». Вітаємо учасників колективу і керівника Катерину Медведь!

Ось таке яскраве завершення творчого року у наших юних талантів! Хай і в наступному все вдається! І хай свята радісними будуть. До речі, днями всі вихованці ЦДтаЮТ уже отримали святкові поздоровлення і по традиційному солоденькому презенту від свого директора Олени Куніциної.