Робоча зустріч у переддень співбесіди із представниками DOBRE
Сьогодні відбулась нарада Коропського селищного голови Володимира Куніцина, керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, представників від депутатського корпусу, молоді та комунальної сфери. Темою зустрічі стала співбесіда щодо партнерства Коропської ОТГ в Програмі DOBRE, що запланована на завтра.
Влітку нашу громаду включили в список рекомендованих для участі в ній. Але у тих громадах, де після виборів змінилося керівництво, представники DOBRE проводять додаткові співбесіди. Це для того, аби пересвідчитися, чи підтверджують нові керівники намір продовжувати участь у програмі, і чи налаштовані на активну співпрацю.
З нашого боку можемо говорити про найповнішу таку готовність.
− Завтра дуже відповідальний день. Разом ми повинні підтвердити свою згуртованість, бажання працювати на спільний результат для нашої громади, − наголосив Володимир Куніцин.
Програма DOBRE спрямовує технічну та фінансову допомогу на місцевий рівень, створюючи умови для територіальних громад краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку. Окрім переваг участі в форматі фінансування проєктів, співпраця з програмою передбачає залучення представників громади до роботи над впровадженням покращень в управлінні нею.
Важлива для Коропської ОТГ співбесіда відбудеться онлайн за допомогою ZOOM зв'язку.