Випробування негодою: у трьох селах громади досі відсутнє електропостачання

Дата: 16.12.2020 09:51

Фото без описуНад ліквідацією аварій працюють 6 бригад – 18 людей і 6 одиниць техніки.

За інформацією Коропської дільниці Бахмацького РЕМ ситуація на ранок 16 грудня така: у нашій громаді поки що знеструмлені Рождественське (частково), Подоляки й Карильське. Вчора увечері електрику відновили у Шабалинові.

На дистанційному навчанні зараз перебувають учні Карильської (немає світла) і Шабалинівської шкіл (електропостачання є, просто школу треба нагріти).

Крім цього була проблема із під’їздом автобуса до Будища, але її вже усунули.

До масових аварій на лініях електропередач призвело значне намерзання льоду на проводах. Без світла перебувають люди в окремих населених пунктах нашого, а також Ічнянського, Борзнянського, Прилуцького, Новгород-Сіверського, Менського, Корюківського, Бахмацького районів.

Дякуємо нашим працівникам електромереж за те, що всіма зусиллями намагаються якнайшвидше відновити електрику в наших селах. Бажаємо успішного усунення всіх негараздів на електролініях.

(фото з інтернету)
Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради