Творчі подарунки на головну ялинку Коропа

Дата: 11.12.2020 11:37

Фото без описуСимвол майбутнього року за східним (китайським) календарем − Білий Металевий Бик. Китайці вірять у те, що тварина-покровитель року передає йому свої властивості. Металевий Бик − уособлення надійності, відповідальності, працьовитості, він допоможе працьовитим людям втілити їхні плани в життя.

За щорічною творчою традицією Коропський центр дитячої та юнацької творчості підготував подарунок для коропчан і гостей селища − прикраси на нашу головну ялинку.

Цьогоріч це двадцять ось таких блискучих бичків. Над їхнім виготовленням старалися і вихованці, і викладачі.

Дизайнерську роботу взяла на себе Оксана Цупко (гурток «Дивосвіт»). Технічне виконання – справа рук В’ячеслава Хорошка. А над втіленням ідеї потрудилася Наталія Редьога із вихованцями (гурток «Веселі саморобики»). Знайшла всі потрібні матеріали для майбутніх іграшок і придбала їх директор Олена Куніцина.

Дякуємо! Хай ці іграшки подарують всім святковий настрій і надихнуть до зустрічі Нового року.