Свято людей, завдяки яким світ щомиті стає кращим

Дата: 05.12.2020 08:00

Фото без опису5 грудня  в Україна й світ відзначають Міжнародний день волонтерів. Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (саме такою є офіційна назва цього дня), проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

Слово «волонтер» у перекладі з англійської мови означає «добровільний помічник». Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих, в місцях, де панує мир, і де йдуть бойові дії.

Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров'я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.

Всім цим вони показують справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості.

Щиро вам дякуємо! Нехай усі ваші добрі справи неодмінно будуть винагороджені.

Окремо хочемо подякувати за плідну співпрацю та допомогу постійним благодійницям Оксані Беспалій, Тетяні Дорошенко, Ксенії Ричик, Ірині Боровській, а також іншим небайдужим людям.

Інформація сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді