Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

На Чернігівщині викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 мільйона гривень

Дата: 27.11.2020 08:29

Фото без описуЗа результатами аналітичного дослідження фінансово-господарської діяльності фізичної особи-підприємця, який був неодноразовим переможцем публічних закупівель на будівництво та ремонт об’єктів соціальної сфери, працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління в Чернігівській області встановлено факт маніпулювання податковими документами. Виявлено, що фізична особа-підприємець здійснював оформлення безтоварних операцій по придбанню будівельних матеріалів у підприємств з ознаками «фіктивності».

Податківцями задокументовано факт ухилення підприємцем від сплати ПДВ на суму 4 мільйона гривень та завдання збитків державі − на 22 мільйона гривень.

За цими матеріалами зареєстроване кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області