Президент підписав закон про штрафи за перебування у громадських місцях без маски на обличчі

Дата: 20.11.2020 11:32

Фото без описуНехтування карантинними правилами, тобто неносіння маски, каратиметься штрафом у 170- 255 гривень.

Про це інформує прес-служба Офісу президента.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада.

Закон передбачає штраф від 170 до 255 гривень за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину без респіраторів чи масок, що закривають ніс та рот.

фото з інтернету