Шановні трударі сільського господарства!

Дата: 15.11.2020 07:45

Фото без опису Щиро вітаємо вас із професійним святом, що відзначається щорічно у третю неділю листопада - місяця, що завершує напружений хліборобський рік.

Для нас це всенародне свято, оскільки ми всі живемо в сільській місцевості. Багато хто трудиться на землі, і чи не в кожному домі зараз живуть люди, які або ж самі, або їхні рідні свого часу багато років життя віддали нелегкій колгоспній праці. Уклін шанованим ветеранам сільськогосподарської праці!

Вітаємо селянські родини, фермерів, працівників агропідприємств різних форм господарювання, − усіх, хто зараз працює на нашій землі.

Хай зими й весни будуть багатими на плани й можливості, кожне літо радує сприятливою погодою, а осінь обдарує вас рясними плодами.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, щедрих ужинків, радості, добробуту у ваших оселях та успіхів на благо України!

З повагою – виконавчий комітет Коропської селищної ради