Фотоконкурс від Молодіжної ради

Дата: 02.11.2020 07:35

Фото без описуУВАГА! Голосування за світлини, що надійшли на конкурс, розпочалося на сторінці Молодіжної ради Коропської ОТГ у Фейсбук. Голосування триває до 10 листопада. Переможцем стане той, чиї фото наберуть найбільше вподобань.

«Хтось бачить у калюжі тільки бруд, а хтось – сонце». Пропонуємо вам прикрасити ці сірі осінні дні й зробити їх яскравішими! Увага, МОЛОДІЖНА РАДА Коропської ОТГ ОГОЛОШУЄ ФОТОКОНКУРС «ОСІННЯ КОРОПЩИНА ЧАРУЄ»!

Дайте волю фантазії! Чекаємо на ваші креативні, кумедні, оригінальні осінні фото.

Фотороботи надсилайте із 20 жовтня до 1 листопада в особисті повідомлення голові Молодіжної ради Дарині Мальцевій  (обов’язково вкажіть ім’я та прізвище автора світлини та контактний номер телефону) Потім усі конкурсні фото будуть викладені у Facebook-групу «Молодіжна рада Коропської ОТГ» . Переможці визначаться за кількістю вподобань і отримають призи!