На звернення відгукнулися

Дата: 09.10.2020 14:40

Фото без описуНещодавно до селищного голови Віктора Журавля звернулася коропчанка Людмила Пацук. Вона просила підсипати глинистий кінець вулиці Архітектурної, адже цим шляхом вона водить дітей до школи, а в тривалі дощі проїзд тут неможливий.

100 метрів цієї ґрунтової вулиці на звернення жителів уже підсипали в минулому році, але ділянку в кінці пропустили.

Селищний голова дав доручення комунальникам підприємства «Благоустрій» це виправити. Дорогу підсипали.

Матеріал для підсипки безкоштовно надав підприємець Юрій Квасніков.

Впорядкування вулиці Архітектурної триватиме й далі. І ситуація на ній буде під контролем комунальної служби.