Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Інформація про ремонтні роботи доріг державного значення

Дата: 06.10.2020 14:33

На неодноразові звернення й  коментарі щодо ремонту дороги загального користування державного значення Т-25-17 Короп-Нехаївка-Шабалинів Коропська селищна рада інформує.

Ця дорога підпорядковується Службі автомобільних доріг у Чернігівській області і її утримання фінансується з держбюджету. Станом на сьогодні селищна рада направила уже близько 10 листів про необхідність її ремонту.

До прикладу наводимо листа (датований 3 серпня) селищного голови Віктора Журавля до начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Романа Сміяненка, із проханням звернути увагу на цю проблемну дорогу.

Окрім цього, в листі є прохання при підготовці переліку проблемних ділянок, які потребують першочергового ремонту на автомобільній дорозі державного значення Р-82 Сосниця-Короп-/М-02/ врахувати проблемні відрізки автошляху загальною протяжністю 5 кілометрів. Ці відрізки визначені під час обстеження спільно зі Службою автомобільних доріг.

Тиждень тому Коропська селищна рада отримала листа від Служби автомобільних доріг про те, що у жовтні буде проведений ямковий ремонт дороги до Нехаївки.