У Коропі триває облаштування скверу імені Леоніда Каденюка

Дата: 05.10.2020 16:09

Фото без опису На вхідній арці встановили інформаційні банери, які розповідають про те, що саме об’єднує з Коропом першого космонтавта незалежної України.

Леонід Каденюк у період із 19 листопада до 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському кораблі «Колумбія». Завдяки космонтавту за межами планети Земля вперше побувала друкована книга («Кобзар» Тараса Шевченка) і наш державний прапор, а на орбіті пролунав державний Гімн.

Космонавт неодноразово відвідував Короп із нагоди урочистостей до дня народження Миколи Кибальчича, під час змагань із ракето-модельного спорту, наукової конференції «Чернігівщина космічна», а також бував із неофіційними візитами.

Він був Віце-президентом Українського Молодіжного Аерокосмічного Об’єднання «Сузір’я», за сприяння якого юні коропчани мали змогу відпочивати в «Артеку».

Пам’ять про видатну людину, шо пішла із життя в січні 2018 року, береже дуб, який космонавт посадив на території музею Миколи Кибальчича, а тепер і сквер, названий в його честь.

Реконструкція скверу триватиме і далі.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради