СУМУЄМО...

Дата: 02.10.2020 16:50

Фото без описуПерестало битися серце Перепаді Василя Григоровича − видатного коропчанина, майстра традиційного народного мистецтва України.

Василь Григорович народився 30 січня 1933 року в Коропі, закінчив місцеву середню школу, згодом − Київський геолого-розвідувальний інститут. Трудовий шлях розпочав у Єсентуківській геолого-розвідувальній партії. Після служби в армії жив у Дніпропетровську, де працював інженером-геологом.

У 90-х роках минулого століття захопився соломоплетінням, і переїхавши з дружиною до Коропа, повністю віддався цьому захопленню.

Василь Григорович заслужив творчу славу на Чернігівщині та за її межами, його неповторні вироби роз’їхалися по всьому світу. Багато  років поспіль Василь Григорович передавав свій досвід і вміння молоді у районному центрі дитячої творчості.

Коропська селищна рада, виконавчий комітет, селищний голова висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Василя Григоровича.

У цей скорботний час сумуємо разом з усіма, хто знав, поважав та берегтиме теплі спогади про Василь Григоровича.

Вічна пам’ять!