Учні Коропської школи обрали свого Президента

Дата: 02.10.2020 09:51

Фото без опису  Шкільну парламентсько-президентську республіку очолила восьмикласниця Марина Богуславська, відмінниця й активістка школи.

Поєднання педагогічного керівництва з ініціативою і самодіяльністю учня є одним із принципів виховання в Коропській школі.  Актив учнівського самоврядування – це Президент школи та Віце-президент, Голова Верховної Ради та Міністр кабінету міністрів. Працюють 8 шкільних міністерств різних напрямків роботи.

Попередній лідер учнівського самоврядування Віталій Смоловик уже випустився зі школи, тож нещодавно школярі обрали свого нового Президента.

У карантинних умовах голосування проходило в класах. Участь у шкільних виборах взяли учні 5-11 класів.

Своїм  Президентом вони обрали Марину Богуславську, яка до цього була активісткою шкільного міністерства відпочинку та дозвілля. Новообраний Президент склала присягу та отримала поздоровлення від директора школи Івана Головешка, вчителів, учнів, товаришів.

Другою за кількістю голосів стала десятикласниця Дар’я Іллющенко, активна учасниця художньої самодіяльності, активістка міністерства по пропаганді здорового способу життя. Вона тепер обіймає посаду Голови Верховної Ради школи.

За інформацією із сайту Коропської школи