Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Вітання освітянам громади

Дата: 01.10.2020 17:10

Початок жовтня завжди асоціюється з професійним святом педагогічних працівників чи Днем учителям, як прийнято його називати. У цьому році через карантинні заборони, на жаль, довелося відмовитися від концертної програми, яка зазвичай проходила для великої освітянської родини в будинку культури. Напередодні професійного свята відбулась нарада за участі керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

На ній освітяни-керівники обговорили заходи забезпечення сталого функціонування навчальних закладів ОТГ в осінньо-зимовий період, питання дотримання протиепідемічних заходів на період карантину, узгодили терміни шкільних канікул.

З нагоди свята педагогічних працівників громади привітали Коропський селищний голова Віктор Журавель і начальник відділу освіти Олег Курбанов.

Педагогам вручили святкові нагороди. Зокрема грамотами селищної ради за сумлінну творчу працю, вагомий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди професійного свята відзначені директор Рождественської школи Іван Ігнатенко та учитель географії Карильської школи Наталія Клейнос.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради