Вчитель Коропської школи Сергій Хорошок - лауреат обласної Премії імені Софії Русової

Дата: 30.09.2020 08:48

Фото без описуПочесну премію, яка щороку вручається кращим представникам педагогічної галузі, отримав учитель інформатики Коропської школи СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ХОРОШОК.

Сергій Володимирович став одним із 20 цьогорічних лауреатів премії.

Напередодні професійного свята −  Дня працівників освіти – нагороди вручили голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з головою обласної ради Ігорем Вдовенком та начальником обласного Управління освіти і науки Миколою Конопацьким.

Софія Федорівна Русова — український педагог, письменниця, літературознавиця та громадська діячка, класик вітчизняного дошкільного виховання. Обласною премією її імені щороку відзначають самовідданих талановитих педагогів із особливими професійними здобутками, людськими й креативно-творчими якостями. Варто зазначити, що з 2007 року премію імені Софії Русової вже вручили 230 видатним педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної освіти.

Вітаємо  Сергія Володимировича із високою відзнакою! Щиро зичимо успіхів, мудрості і терпіння, міцного здоров'я, творчого натхнення для підкорення нових вершин педагогічного олімпу!

За інформацією із сайтів Чернігівської ОДА та Коропського відділу освіти