Освіта до опалювального періоду готова вже на 90%

Дата: 28.09.2020 14:56

Фото без опису Ще  ніби зовсім недавно розпочався новий навчальний рік, а вже завершується перший місяць навчання дітей у школі.  За лічені дні стартує опалювальний період. Про готовність закладів освіти громади до холодної пори і про те, що було зроблено для підготовки, начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов прозвітував на засіданні виконавчого комітету, що пройшло минулого тижня.

За інформацією Олега Миколайовича на день звіту, заклади освіти готові до опалювального сезону на 90%.

У школи й садки завезено 200 тонн торфобрикету (100% від потреби) і 920 кубометрів дров (майже 90% від потреби, решта буде завезена).

У Нехаївській та Карильській школах за кошти селищної ради були замінені котли. Завершується капремонт теплотраси в Риботинському навчально-виховному комплексі. Найближчими днями в Шабалинові замінять частину теплотраси до харчоблоку.

Окрім цього зараз приймаються в експлуатацію засоби дистанційної передачі даних на вузлах обліку газу в Рождественському й Карильському.

Також уже зроблені необхідні ремонтно-профілактичні роботи систем опалення. Прилади обліку енергії пройшли повірку.

Начальник відділу освіти запевнив, що всі роботи, що ще не завершені, зробити встигнуть. І опалювальний період освіта розпочне зі 100% готовністю.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради