В Україні – день жалоби у зв’язку з катастрофою військового літака Ан-26

Дата: 26.09.2020 12:37

Фото без описуУказ № 410/2020 про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня підписав президент Володимир Зеленський.

«У зв'язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 26 вересня 2020 року днем жалоби», – йдеться в документі.

Напередодні 20:50 годині поблизу міста Чугуїв Харківської області сталося падіння літака АН-26 ЗС України військової частини А 4104 з подальшим загоранням.  У літаку, окрім екіпажу, перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені Івана  Кожедуба −  всього 27 осіб. Катастрофа забрала життя 26 людей.